Windows 8'de Google Chrome ses ayarı sorunu

Hilal

Hectopat
Google Chrome'da ses windows 8 ses ayarı barında ayarladığım şekilde bir türlü kalmıyor ve yeni pencere açtığımda veya chrome'u kapatıp açtığımda ses ayarı default değere dönüyor. Bunu istediğim şekilde tutmak için bir yol var mı acaba?

Doğru anlatamadım sanırım. Örnek veriyorum: Youtube'da video izliyorum ve Windows ses ayarı default değerinde. Buraya kadar her şey normal. Windows ses ayarı bölmesinden Chrome'un sesini örneğin 15 yapıyorum videoyu 15 ses düzeyinde izliyorum fakat, Chrome'u kapatım açtığımda 15'e çektiğim ses seviyesi tekrar default değerine (default değer 67) dönüyor. Sorunum bu, umarım anlatabilmişimdir.

- - - Güncellendi - - -

Sorunun nedenini bilen yok mu? Yoksa herkeste mi böyle?

Son düzenleyen: Moderatör:
Realtek HD Audio fakat, ses kartıyla ilgili olduğunu sanmıyorum yapmak istediğim şey diğer uygulamalarda bu sorunu yaşatmıyor çünkü.

Abi saçmalığa bakar mısın ya!? Chrome'da sorun var Chromium'da yok. Bu nasıl aynı altyapı üzerine inşaadır ki aynı şartlarda farklı sonuç veriyor?

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı