Windows 8'de uygulama kapatınca diğeri açılıyor

Mehmet HAN

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 8 Pro 64 bit'de metro arayüzünde diyelim ki hava durumuna baktım. Tekrar masaüstüne döndüğümde sol köşeden hava durumunu kapattığımda altta simge durumuna indirdiğim uygulamalar açılıyor. Ama arada sırada yapıyor bunu. Normal mi yoksa bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal olabilir belki. Kullananlar cevap versin, ancak Windows 8'i herkes yeni kullandığı için çözülmemiş olabilir bu ve bunun gibi durumlar.

Bayağa kullanmak lazım çözmek için. Zira Windows 7'ye göre çok karmaşık olmalı. ;)

Olabilir, normalde İnternet Explorer 10 açıkken yapıyordu. Ayarları sıfırladım, şimdilik düzeldi gibi ama sorun devam ederse yarın Microsoft'u aramayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O kadar da karmaşık değil :) 1 haftada alışıp öğreniyorsunuz. Hatta bilen biri varsa bir saatlik bir ders ile öğrenirsiniz.. Ben IE10 kullanmadığım için bilmiyorum yaşadığınız sorunu. Ama sol üst köşeden bir uygulama kapatınca o an ne kullanıyorsanız ona devam edebiliyor olmanız gerek. Başka bir uygulama gelmemeli ekrana. Güncelleştirmeleri yapın...

Yani Recep Bey bu durum normal mi? Diyelim A dosyasını açtık aşağı indirdim sol köşeden bir uygulama kapatınca aşağıda ki A dosyası ekrana açılıyor ama her zaman yapmıyor bunu.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı