Windows 8'den Windows 10'a ücretsiz yükseltme

hkan.dır

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, dizüstü bilgisayarım başta Windows 8 yüklüydü. Sonra ücretsiz olarak Windows 10 yükselttim. Ama dizüstü bilgisayar arızalandı. (Bir süre uğraştım falan.) Servise gönderdim. Geldiğinde Windows 8 yüklü olarak geldi. Tekrar ücretsiz olarak Windows 10 elde etmenin bir yolu var mı? (Varsa açıklayabilir misiniz?) Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam tarihi hatırlamıyorum. Windows 10 çıktıktan sonra 3-4 ay içerisinde yükselttim.(Windows 8 ile bilgisayar açımı işkenceye dönüştü. Ara ara güncelleme yapmaya çalışıyor, beceremiyor, kaldırıyor falan. Her oturduğumda bilgisayar açılıp açılamayacağını bilemiyorum. Servis de muhtemelen kabul etmez.(Yazılım sorunlarına bakmıyoruz diye))(Serviste(ücretli)sabit diski değiştirmişlerdi.)

Yükseltmeyi ne zaman yapmıştınız? Sıfırdan Windows 10 kurmanız gerekecek.

Bilgisayarınızı yükseltin
Windows 10 kurulumu tamamlandıktan sonra, eski windows 10 sürümünde kullanığınız microsoft hesabıyla oturum açın
Windows lisanslı hale gelecektir

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı