Windows 8'den Windows 10'a Yükseltme

Caner Çiriş

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yeni bir sistem toplamak üzereyim ve yeni bir SSD aldım. Daha önce lisanslı Windows 8 almıştım ve ücretsiz yükseltmeden faydalanıp Windows 10'a yükselttim. Bu kurulum CD'siyle Windows 8 kurduktan sonra tekrardan ücretsiz yükseltmeden faydalanabilir miyim veya daha kısa bir yolu var mıdır önceki SSD'im duruyor.
(Ekstradan belirteyim eski sistemimde Intel işlemci vardı şimdi AMD işlemci kullanacağımdan disk klonlamada Intel dosyalarının gelmesi bir sorun oluşturuyor mu? )

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Doğrudan Windows 10 temiz kurulum da yapabilirsiniz. Windows 10 anakart ve Microsoft hesabı ile ilişkileniyor. Lisansınız aktif olacaktır.

Intel dosyaları bir sorun oluşturadabilir oluşturmayadabilir. Intel ile ilgili her şeyi kaldırırsınız.
Doğrudan Windows 10 temiz kurulum da yapabilirsiniz. Windows 10 anakart ve Microsoft hesabı ile ilişkileniyor. Lisansınız aktif olacaktır.

Intel dosyaları bir sorun oluşturadabilir oluşturmayadabilir. Intel ile ilgili her şeyi kaldırırsınız.

Çözüm

Yani anladığım kadarıyla ben win10 temiz kurulum yaptığımda şuan bende olan ürün anahtarımı girdiğimde bi sorunla karşılaşmayacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı