Windows 8'den Windows 7'ye Geçiş

Ahmet Akbaba

Hectopat
Ben yeni laptopm aldım HP Pavilion g6-1040et bunda Windows 8 kurulu. Ben Windows 7 kurmak istiyorum ama kurulmuyor, neden bilgi verir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulurda, kurma artık Windows 7'yi, "herkes gider Mersine ben giderim tersine" durumu olmasın, Windows 8 iyidir...

Neden kurmak istiyorsun ? Neye alışamadın ?

Kardeş renkler ve zevkler tartışılmaz. Windows 7 yokken windows XP vardı onu kullanıyordum. Windows 7 çıktı windows XP'nin pili bitti. Şunu söyleyeyim XP'nin pili bitmeseydi ben halen XP kullanırdım neyse uzun lafın kısası bana yardımcı olacak biri var mı ?

Yorumumu iyi okursan sana bir soru daha sormuşum ona cevap versen belki yardımcı olabilirim... İstersen 98 kullan onu sev beni bağlamaz. Ben sadece yeni, daha iyi lisanslı 8 varken eskiyi kurmak istiyorsun onu sordum.

Windows 8 beğenmedim. O yüzden kullanmak istemiyorum. Elimde orijinal Windows 7 home premium CD'si var, kurulum başlattım ve bitti. Kurulum yeniden başlattığında ekranda şu yazı yazıyor yüklü işletim sistemi seçin yani hardiskdeki işletim sistemi görmüyor ama BIOS'tan legacy support enabled yapıp kaydedip çıkınca yeniden başlattığında başka bi uyarı çıkıyor. ESC'yle geçip Windows 7 açılıyor bu neden kaynaklanıyor ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı