Windows 8'den Windows 8.1'e geçiş

schlss

Hectopat
Makaleler
4
Biliyorum bunla ilgili bir sürü konu açtım ancak sorunu çözdüm. Bir format attım ve sonunda tanıdı Windows 8'i etkinleştirdi. Etkinleştirilmiş bir Windows 8 olduğu için bu sayfadan Windows 8.1'e Key girmeden geçebilecek miyim? Bir de bu ISO ile nasıl kurulum yapacağım?

Windows 8.1

Biliyorum bunla ilgili bir sürü konu açtım ancak sorunu çözdüm. Bir format attım ve sonunda tanıdı Windows 8'i etkinleştirdi. Etkinleştirilmiş bir Windows 8 olduğu için bu sayfadan: Windows 8.1'e Key girmeden geçebilecek miyim? Bir de bu ISO ile nasıl kurulum yapacağım?

Windows 8.1
Neden Windows 10'a geçmeyi düşünmüyorsun?

Çünkü SSD yok iyi bir performans alabileceğimi düşünmüyorum. Sorum burada yazandır.
Bunun W10'a geçmemekle ne alakası var ki? HDD her yerde HDD. Sen W8'de kalınca HDD 500MB yazma hızı vermeyecek. Sorunla alakalı da bir şey diyemiyorum çünkü yanlış hatırlamıyorsam forum W10 dışındakilere desteği kesmişti ona bakmam lazım.

Dostum Windows 8'in ISO dosyasını paylaşabilme şansın var mı? Gelelim senin konuna. Windows 8.1'e geçersen keyin kalması gerekiyor.
Bunun W10'a geçmemekle ne alakası var ki? HDD her yerde HDD. Sen W8'de kalınca HDD 500MB yazma hızı vermeyecek. Sorunla alakalı da bir şey diyemiyorum çünkü yanlış hatırlamıyorsam forum W10 dışındakilere desteği kesmişti ona bakmam lazım.
W10'da HDD kullanırsan disk kullanımı 100% olur genelde.

Hocam Windows 10 Enterprise LTSC sürümünü hiç denediniz mi? RAM kullanımı vs. normal Windows 10'a nazaran düşük ve daha ferah. 90 günlük fakat CMD'den kodlarla sürekli yenilenebiliyor.

Hocam Windows 10 Enterprise LTSC sürümünü hiç denediniz mi? RAM kullanımı vs. normal Windows 10'a nazaran düşük ve daha ferah. 90 günlük fakat CMD'den kodlarla sürekli yenilenebiliyor.
Hocam ben Windows 10 kullanmak istiyorum. Konu açsam bunun hakkında bana bilgi verebilir misiniz?

Geri
Yukarı