Çözüldü Windows 8'i D sürücüsündeki dosyalarımı silmeden nasıl kurabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

birlik15

Hectopat
Arkadaşlar merhaba ben Laptop'uma windows 8 kuracağım ve D sürücüsünü silmeden nasıl kurabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

D sürücüsü tek bölüntü mü? Kurtarma programlarını tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 den Windows 8'e geçme olağınız varsa yükseltme yapın dosya ve uygulamalarınız aynen kalır. Onun dışında https://www.technopat.net/forum/windows-8/5166-adim-adim-windows-8-kurulumu.html buradaki kurulum rehberinde D: sürücüsünde sil biçimlendir gibi eylemleri yapmazsanız o sürücünüze herhangi bir etkisi olmaz.
Resim3.jpg

Windows 7 den Windows 8'e geçme olağınız varsa yükseltme yapın dosya ve uygulamalarınız aynen kalır. Onun dışında https://www.technopat.net/forum/windows-8/5166-adim-adim-windows-8-kurulumu.html buradaki kurulum rehberinde D: sürücüsünde sil biçimlendir gibi eylemleri yapmazsanız o sürücünüze herhangi bir etkisi olmaz.
Resim3.jpg

Dediğiniz gibi olmuyor ben de. Tam konu açacaktım arkadaş zaten açmış. Tüm bölümleri silmeden C: sürücüsüne Windows'u kuramıyorum. Yok mu bunun bir çözümü ?

Rehberlerimize bakın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Rehberlerimize bakın:

Recep abi ben her format attıktan sonra D: sürücüsü oluşturdum. Kalmasını istediğim dosyalarımı hep D: sürücüsüne attım. Ama Windows 8 yüklerken hep hayal kırıklığına uğradım. Sadece System Reserved ve C: sürücüsünü sildiğim zaman C: sürücüsüne Windows 8 kurulamıyor, " Windows bu diske yüklenemez. Seçilen disk GPT bölümü stilinde. " hatasını veriyor. Ama tüm diskleri teker teker silince bir sorun kalmıyor. Ben bu yüzden Recovery kısmını bile silmek zorunda kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı