Windows 8'i Kullanamayanlar İzlesin

Hey bee,Çocuk tutmuş windows 8 özellik reklamı yapıyor,onu bişey sananlar konu açıp hakaret merkezi kurmuşlar..
Biz sadece bir virgül fazla koyduğumuz için ceza yerken,kalas ve gerici kelimeleri meşru hale gelmiş.

Keşke bunu yazmak yerine, virgülden sonra boşluk bıraksaydın.

Arkadaş gayet güzel detaylı anlatmış. Dalga geçenler acaba bu arkadaş kadar Windows 8'i biliyor mu? İşleri güçleri insanları eleştirmek. Emeğe saygı denen bir şey yok.

Arkadaş gayet güzel detaylı anlatmış. Dalga geçenler acaba bu arkadaş kadar Windows 8'i biliyor mu? İşleri güçleri insanları eleştirmek. Emeğe saygı denen bir şey yok.

Videoya lafım yok, konu başlığı ve devamı hakaret sayılmıyorda, hakarete eleştiri yapmak mı hakaret sayılıyor?
Başkalarına hakaretin neresi emek oluyor? Ve hakarete uğrayan, kalas tabiri ile anılan kullanıcıları eleştirmeye ne zamandan beri saygı gösteriliyor?

Metroya öyle bir alıştım ki artık başlat menüsümüydü neydi eskiden kullanıyorduk aramıyorum hiç :) Windows 8.1 yeni videosunu izleyin çok yeni geliştirmeler olmuş. Metro arayüzde canlı duvar kağıdı felan çok beğendim kullanışlı olacaktır.

Hey bee,Çocuk tutmuş windows 8 özellik reklamı yapıyor, onu bişey sananlar konu açıp hakaret merkezi kurmuşlar..
Biz sadece bir virgül fazla koyduğumuz için ceza yerken, kalas ve gerici kelimeleri meşru hale gelmiş.

Özellik reklamı gibi bir isim tamlamasını ilk senden duydum. Bir sananlar dediğin ve burada 8'e zor diyenlere laf eden kişilerin bilgi ve yeterliliği ile kendini kıyasla aradaki farkı emin ol göreceksin. Buradaki insanlara ders verirken daha bir şey kelimesini bile yazamıyorsun.

Türkçe sözlükte yer alabilen her kelimeyi kullanabiliriz. Ama senin galiba başka acıların var. :D

Özellik reklamı doğru bir tamlama ona lafım yok fakat windows 8 tanıtımı, reklamı, ürün tanımı gibi onlarca tamlama var. Zaten lafım ona değil, ufacık çocuk orada Windows 8'i birçok yetişkinden iyi anlatıyor arkadaş diyor özellik reklamı... Viral bir video değil o, DH'deki bazı kişiler gibi para kazandığını da sanmıyorum...

Abi başlat menüsünün hala gelmesini isteyenler gericidir, bu kadar basit. Windows 8 gibi basit bir sistemi de kullanamayanlara da başlıktaki söz tam oturmuş. :)
Sen Microsuft'un sahibi falan değilsin dolayısıyla Başlat menüsünü isteyenlerde senin müşterin değil ben başlat menüsünü isteyenlere saygı duyuyorum hakaret etmek yerine.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı