Windows 8'i Windows 8.1'e yükseltme

Zylerz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Windows 8.1'i Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları | Technopat Sosyal buradan indirdim kurdum. Kurarken benden ürün anahtarı istedi. Write Utiliy'den kontrol ettiğimde keyim mevcut. Onu girdigimdede burada kullanılamaz gibisinden bir şey diyordu. Bilgisayarım önceden 8'di 8.1'e yükseltmiştim mağazadan.

Not: Sanırım buradaki bağlantıyla format atmak gerek? https://www.technopat.net/sosyal/ko...single-language-x64-İndirme-bağlantısı.57484/

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar tekrardan, formatı attım guncelleştirmelerde problem oluyor yarısı başarılı yarısız başarısız oldu. Guncelleştirmelere baktıgım zamanda herhangi bir güncelleme gözükmüyor:

Çözümü nedir ve neyden kaynaklanıyor olabilir? Güncelleme sırasında bilgisayar kapanması vs gibi bir durum olmadı.

Bilgisayarı yeniden başlat ve tekrardan kurmayı dene. Eğer listede güncelleme gözükmüyorsa kurulumlar tamamlanmıştır.

Bu hatayı alıyorum 1 den fazla yenıden başlatıp denedım sonuc aynı. Aygıt yöneticisinede giremiyorum USB 2.0-CRW diye bir hata veriyor

Son düzenleme:
Sistemde eğer daha güncel Intel HD Graphics kuruluysa hata almanız gayet normal.

Ayrıca o hata kodunun karşılığı olarak bugün başka bir konuda cevaplamıştım.

Sanırım 8.1 desteği yok B960'ın. Lenovo'nun kendi sitesinden Intel Video Driver'ı yuklemeye calıstım o da olmadı. 8'deyken yükseltince olmustu galiba. Daha önceden varmış 64 bit'in Intel'in sitesinde ama kaldırmışlar, 32 bit olanı var sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…