Windows 8'i Windows 8.1'e yükseltme

Zylerz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Windows 8.1'i Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları | Technopat Sosyal buradan indirdim kurdum. Kurarken benden ürün anahtarı istedi. Write Utiliy'den kontrol ettiğimde keyim mevcut. Onu girdigimdede burada kullanılamaz gibisinden bir şey diyordu. Bilgisayarım önceden 8'di 8.1'e yükseltmiştim mağazadan.

Not: Sanırım buradaki bağlantıyla format atmak gerek? https://www.technopat.net/sosyal/ko...single-language-x64-İndirme-bağlantısı.57484/

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar tekrardan, formatı attım guncelleştirmelerde problem oluyor yarısı başarılı yarısız başarısız oldu. Guncelleştirmelere baktıgım zamanda herhangi bir güncelleme gözükmüyor:

upload_2015-6-26_21-25-48.png

upload_2015-6-26_21-26-3.png

Çözümü nedir ve neyden kaynaklanıyor olabilir? Güncelleme sırasında bilgisayar kapanması vs gibi bir durum olmadı.

Bu hatayı alıyorum 1 den fazla yenıden başlatıp denedım sonuc aynı. Aygıt yöneticisinede giremiyorum USB 2.0-CRW diye bir hata veriyor

upload_2015-6-26_22-39-29.png

upload_2015-6-26_22-39-38.png

Son düzenleme:
Sistemde eğer daha güncel Intel HD Graphics kuruluysa hata almanız gayet normal.

Ayrıca o hata kodunun karşılığı olarak bugün başka bir konuda cevaplamıştım.
0x800F0244-2146500028SPAPI_E_Signature_Osattribure_MismatchBu yazılım diğer Windows sürümleriyle test edilmiş ve bu yüzden kullandığınız sürümle uyumlu olmayabilir.
[TBODY] [/TBODY]
Şeklinde bir açıklamaya sahip hata kodun. Tavsiyem bilgisayarını yeniden başlat ve ardından tekrar kur.

Sanırım 8.1 desteği yok B960'ın. Lenovo'nun kendi sitesinden Intel Video Driver'ı yuklemeye calıstım o da olmadı. 8'deyken yükseltince olmustu galiba. Daha önceden varmış 64 bit'in Intel'in sitesinde ama kaldırmışlar, 32 bit olanı var sadece.

upload_2015-6-27_1-24-47.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı