Windows 98 kurulumu nasıl yapılıyor?

342524

Hectopat
Makaleler
3
Merhabalar, YouTube'da gezinirken böyle bir video buldum. Bu nasıl yapılıyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayarınız yeni bir bilgisayar ise Windows 98 kurmak neredeyse imkansız. Eğer 20 yıllık bir bilgisayarınız varsa internetten Windows 98 ISO'sunu bulup kurma imkanınız olabilir. İsterseniz yeni bir bilgisayara sanal makine ile de kurabilirsiniz, internette rehber ve videolar var.

Windows 98 ölü artık. Neden kullanmak istiyorsunuz? Eğer sanal makineye kurup biraz nostajli alacaksanız, adam bi ISO dosyası linki vermiştir açıklamada büyük ihtimalle. Ben bulamadım, ama siz bulursunuz. Onu indirin VirtualBox da onu kurarsınız zaten.

Windows 98 ölü artık. Neden kullanmak istiyorsunuz? Eğer sanal makineye kurup biraz nostajli alacaksanız, adam bi ISO dosyası linki vermiştir açıklamada büyük ihtimalle. Ben bulamadım, ama siz bulursunuz. Onu indirin VirtualBox da onu kurarsınız zaten.
Bilgisayarınız yeni bir bilgisayar ise Windows 98 kurmak neredeyse imkansız. Eğer 20 yıllık bir bilgisayarınız varsa internetten Windows 98 ISO'sunu bulup kurma imkanınız olabilir. İsterseniz yeni bir bilgisayara sanal makine ile de kurabilirsiniz, internette rehber ve videolar var.
Sanal makin için sordum. O yükseltme işlemi nasıl yapılıyor?

Merhabalar, YouTube'da gezinirken böyle bir video buldum. Bu nasıl yapılıyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

CD DVD sürücüsü lazım bunun için.
USB'den kurulmuyor.

Yükseltmeyi Windows 95'ten yapıyor.
Ama sen yeni yükleme yapacaksın.

Ben video da ISO dosyası bulmaya çalıştım yok. İnternetten güncel bir Win 98 ISO'su bulun. ISO dosyasını indirdikten sonra, şu video da gördüğünüz adımları uygulayın. Ardından 98 kurulumu başlar, gerisini siz biliyorsunuz.

NOT:Bu size attığım video da adam Windows 7 kuruyor. Siz tam tersini yapcaksınız adam Windows 7 olarak seçtiği yerleri Windows 98 üzerine yapacaksınız.

Video da yaş kısıtlaması varmış 😞. Bi tek bulduğum video buydu. Başka bulamadım, bunu izle.

Yeni konular

Geri
Yukarı