Windows açılırken güncelleme ekranında takılı kalıyor

Nicksiz ayva

Hectopat
Daha fazla  
Önceki günler hiçbir şey yoktu fakat dünden beri PC açılırken güncelleme ekranında takılı kalıyor fotoğraftaki ekranda takılı kalıyor ve yarım saat veya bir saat bekledikten sonra yeniden başlatılıyor yazısı çıkıyor ve ekran gidiyor. PC çalışıyor görüntü gelmiyor bu sefer ve PC'yi üç kere kapatıp açınca otomatik onarıma atıp fotoğraftaki gibi Windows düzgün yüklenmemiş hatası alıyorum. Bu güncelleme ekranından nasıl kurtulurum?

Dosya Ekleri

• IMG_2874.jpeg
    IMG_2874.jpeg
    142,6 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_2881.jpeg
    IMG_2881.jpeg
    144,4 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleyen: Moderatör:
Önceki günler hiçbir şey yoktu fakat dünden beri PC açılırken güncelleme ekranında takılı kalıyor fotoğraftaki ekranda takılı kalıyor ve yarım saat veya bir saat bekledikten sonra yeniden başlatılıyor yazısı çıkıyor ve ekran gidiyor. PC çalışıyor görüntü gelmiyor bu sefer ve PC'yi üç kere kapatıp açınca otomatik onarıma atıp fotoğraftaki gibi Windows düzgün yüklenmemiş hatası alıyorum. Bu güncelleme ekranından nasıl kurtulurum?
Gelişmiş onarım seçeneklerinden başlangıç onarma'yı dener misin? Varsa Sistem geri yükleme yapar mısın?

%90 Windows hasar görmüş. Yapabiliyorsanız güvenli mod ve sistem geri yükleme deneyin olmaz ise format maalesef.

Aynen hocam bende format atıyorum şimdi kesin Windows Update atarken bir yazışımı kaldırdı o yüzden Windows hasar gördü ben şu yeni gelen yapay zeka güncellemesinden şüphe ediyorum yine de sağ olun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı