Windows açılış ekranı sonrası görüntü sinyali gidiyor ama PC çalışmaya devam ediyor

Eren Aktas

Hectopat
RAM
4gb corsair 1600mhz
SSD veya HDD modeli
patriot120gb ssd
Ekran kartı
gtx 460
Anakart
gigabyte h55m s2v
İşlemci
xeon x3440
Herkese merhaba. Sistemimi 6 aydır sağlıklı bir şekilde kullanıyordum bayağıdır sorun çıkarmıyordu bugün düğmeye bastım üstümü değiştiriyorum bir gözümde ekranda anakart logosu sonrası Windows loadidng animasyonu geldi Windows loading animasyonu sonrası SE tam açılacakken ekranım sinyal yok uyarısı verdi ama anakart falan her şey çalışmaya devam ediyor. Allah Allah dedim güç tuşuna basılı tutup yeniden başlattım PC'yi, sorun aynı şekil devam ediyor. Bunlar öncesi bilgisayarımda ara ara mavi ekran alıyordum iki RAM'im takılıydı birini çıkarmıştım artık mavi ekran almıyordum. Bilmiyorum neden Windows loading sonrası sinyal gidiyor anlamıyorum. Acaba PSU belli bir süre sonra gücümü kesiyor veya kısıyor diyerek anakart ekranında deleteye basarak BIOS'u açtım 10 dakika beklettim gayet sağlıklı sistem sıcaklık değerleri vs 40 derece BIOS'tan çıktım PC yeniden başladı tabii yine aynı şekil anakart ekranı daha sonra Windows Windows loading derken yine ekran gitti sinyal yok uyarısı geldi sonra bir anda ekran gelip mavi ekran verdi. Sorun sizce hangi donanımda olabilir masrafı var mıdır sorun Windows'la mı alakalı format atsam düzelir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı