Windows açılıyor ancak ekran gelmiyor

Hidra

Kilopat
Daha fazla  
Sorun tam olarak ne zaman başladı bilmiyorum ama sanırım PC'ye yeni aldığım HDD'i takmamdan sonra olduğunu tahmin ediyorum (HDD bozuk geldi ve önceden sistemin yüklü olduğu SSD'm vardı.)

Bilgisayarı gece kapatıyorum. Bazen ertesi gün ilk açılmasında bilgisayar normal açılıyor ancak monitördeki ekran gelmiyor. Yani prize takılı boş monitör gibi oluyor ve simsiyah duruyor. PC'yi reslediğimde normal şekilde açılıyor bilgisayar. Konuyla ilgili olarak tüm driverleri güncelledim. Ekran kartını, SSD'yi RAM'leri söküp taktım.

Not: Windows'un açıldığını Spotify'den müzik açarak anladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun RAM ' den kaynaklı olabilir.Eğer tek modül ise doğru porta taktığından emin ol ve memtest86 ile test etmeni öneririm.

Bellekleri dediğin programla test ettim ancak bir sorun çıkmadı. Zaten neden test yaptığımı da pek anlamadım. Benim sorunum Windows açılıyor ancak ekrana görüntü gelmiyor. PC'yi resetlediğimde normal olarak açılıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı