Windows Activation 2010 AIO dosyası

Paytak Penguen

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba. Disk C:'de böyle bir dosya buldum. 24.03.2010 tarihli. O zamanlar KmSpico vs. bir şey mi indirilmiş acaba?
mini-KMS activator adında bir dosya da var.
IMG_20190415_192200.jpg

Doğrudur. En az 3 tane aktivatör gördüm diğerlerinin ne olduğundan şüpheliyim. Siz en iyisi Shift+Delete yapıp silin hepsini.
Görev yöneticisinde şüpheli bir işlem görünmüyor. Yarın fotoğraf atabilirim. En azından ben görmedim. Bunları silmem Windows lisansının gitmesine sebep olur mu? O Keylerden birini kullansam olur mu? Zaten Win 7 var, çok da uğraşmak istemiyorum çok bilmiyorum.

Görev yöneticisinde şüpheli bir işlem görünmüyor. Yarın fotoğraf atabilirim. En azından ben görmedim. Bunları silmem Windows lisansının gitmesine sebep olur mu? O Keylerden birini kullansam olur mu? Zaten Win 7 var, çok da uğraşmak istemiyorum çok bilmiyorum.
Bu dosyaları hangi dizinde bulmuştunuz? Valla ben paranoyak biriyim. Sizin yerinizde olsam anahtarımı bi kenara yazar formatı basardım. [emoji1]

Bu dosyaları hangi dizinde bulmuştunuz? Valla ben paranoyak biriyim. Sizin yerinizde olsam anahtarımı bi kenara yazar formatı basardım. [emoji1]
Disk C:/Windows Activation AIO
olması lazım dosya. Format ve temiz kurulumla uğraşmak istemiyorum keza dosyaları atabilecek başka bilgisayarım yok ve bilgisayar eski

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı