Çözüldü Windows alt çubukta güç seçenekleri çıkmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yunusemre0101

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, eskiden üstte yüksek performans, daha iyi pil, güç tasarrufu gibi 4 adet seçenek oluyordu burada ama "ThrottleStop" uygulamasını indirdikten sonra oradaki bilgiler gitti. Daha sonra uygulamayı sildim ama geri gelmedi.

1642196968784.png

Çözüm
Merhaba, orası açıktı bende. Onunla ilgili bir sorun değildi fakat çözümünü yaptım. ThrottleStop uygulaması kendisi özel bir pil ayarı oluşturmuş ve yüksek performansta çalıştırıyordu hep bu sebeple şarjı su gibi gidiyordu :). Onun modunu güç seçenekleri ayarlarından silip dengeliye aldım ve düzeldi ilgilendiğin için çok teşekkürler.

1642197830502.png
Windows 10'da başlat menüsünden Ayarlar'a girin. Sistem kategorisinden Bildirimler ve Eylemler'e girin. ''Sistem simgelerini aç veya kapat'' başlığına tıklayın. Güç simgesini açık durumuna getirin. Geriye geldiğinizde ''görev çubuğunda hangi simgelerin görüneceğini seçin'' başlığına girin ve burada da Güç simgesini açık durumuna getirin.

Görüntü

Görüntü

Merhaba, eskiden üstte yüksek performans, daha iyi pil, güç tasarrufu gibi 4 adet seçenek oluyordu burada ama "ThrottleStop" uygulamasını indirdikten sonra oradaki bilgiler gitti. Daha sonra uygulamayı sildim ama geri gelmedi.

Eki Görüntüle 1270211

Çözüm ile düzelmez ise yüklediğin program sorun yaratmıştır en son çare format veya taramadır.

Merhaba, orası açıktı bende. Onunla ilgili bir sorun değildi fakat çözümünü yaptım. ThrottleStop uygulaması kendisi özel bir pil ayarı oluşturmuş ve yüksek performansta çalıştırıyordu hep bu sebeple şarjı su gibi gidiyordu :). Onun modunu güç seçenekleri ayarlarından silip dengeliye aldım ve düzeldi ilgilendiğin için çok teşekkürler.

1642197830502.png

Son düzenleme:
Çözüm
Merhaba, orası açıktı bende onunla ilgili bir sorun değildi fakat çözümünü yaptım. ThrottleStop uygulaması kendisi özel bir pil ayarı oluşturmuş ve yüksek performansta çalıştırıyordu hep. Onun modunu pil ayarlarından silip dengeliye aldım ve düzeldi ilgilendiğin için çok teşekkürler.

Eki Görüntüle 1270221

Ben teşekkür ederim. İyi kullanımlar.

Eki Görüntüle 1270221
çözümü kendi yazdıgınızı ısaretlemıssınız

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı