Windows arama çubuğu çalışmıyor

• Konuyu başlatan cnc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 404

cnc

Centipat
Daha fazla  
PC'yi yeni açtım ve bir şey aramak istediğimde yanıt vermedi. Kapat aç yaptım Dosya Gezgini yeniden başlatım Windows Search yeniden başlattım birkaç konu gezindim hiç olumlu sonuç alamadım ve sonunda temiz kurulum format attım ancak hala aynı sıkıntı devam ediyor. Nasıl düzeltebilirim?

1714490851159.png

PC'yi yeni açtım ve bir şey aramak istediğimde yanıt vermedi. Kapat aç yaptım Dosya Gezgini yeniden başlatım Windows Search yeniden başlattım birkaç konu gezindim hiç olumlu sonuç alamadım ve sonunda temiz kurulum format attım ancak hala aynı sıkıntı devam ediyor. Nasıl düzeltebilirim?

Eki Görüntüle 2182756

Bende de aynı sorun var büyük ihtimal güncellemeden kaynaklı.

Hocam Cortana veya Edge problemli sorunlar olabiliyor. Edge'yi güncelleyip tekrardan kontrol edin eğer olmaz ise en fazla openshell veya start 11 gibi 3.parti uygulamalarla yeniden arama yerini kullanabilirsiniz.

Hocam Cortana veya Edge problemli sorunlar olabiliyor. Edge'yi güncelleyip tekrardan kontrol edin eğer olmaz ise en fazla openshell veya start 11 gibi 3.parti uygulamalarla yeniden arama yerini kullanabilirsiniz.

Cortana kullanmıyorum direkt kaldırıyorum Edge'yide sıfırlayıp öylece kenarda bırakıyorum yıllardır aynı şeyi uyguladım sorun bugün oluştu hocam.

Sorun genel gibi. Windows 11 tertemiz.

Bir arkadaşıma da sordum Windows 11'de sorun yokmuş Windows 10 problemli gibi.

Geri
Yukarı