Çözüldü Windows arama çubuğu uygulamayı bulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zynixx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dün geç saatlere kadar 1 hafta boyunca oynadığım Cyberpunk 2077 oynunu arama çubuğundan aratabiliyordum fakat bu sabah kalktım arama çubuğuna Cyberpunk yazdığımda ilk başta her zamanki gibi logosu çıktı. Tıklayınca aradığınız konumda değil yazısı çıktı. Ben de girip mecburen oyunun kendi dosyalarından .exe dosyasının kısayolunu oluşturup oyunu öyle açtım. Fakat ben masaüstümde kısayol klasörümün olmasını istemiyorum. Ne yapmalıyım tekrardan arama çubuğundan aratarak oyunu açmak için? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunun .exe dosyasına sağ tıklayıp, başlangıç'a sabitle seçeneğine tıklatın düzelecektir.
Merhaba dün geç saatlere kadar 1 hafta boyunca oynadığım Cyberpunk 2077 oynunu arama çubuğundan aratabiliyordum fakat bu sabah kalktım arama çubuğuna Cyberpunk yazdığımda ilk başta her zamanki gibi logosu çıktı. Tıklayınca aradığınız konumda değil yazısı çıktı. Ben de girip mecburen oyunun kendi dosyalarından .exe dosyasının kısayolunu oluşturup oyunu öyle açtım. Fakat ben masaüstümde kısayol klasörümün olmasını istemiyorum. Ne yapmalıyım tekrardan arama çubuğundan aratarak oyunu açmak için? Yardımcı olursanız sevinirim.

Steam'den açın oyunu.

Altı üstü klasör aç bir tane oyunun bazı dosyaları silinmiş olabilir Steam'dan oyunun dosyalarının bütünlüğünü doğrular mısınız?

Steam`den neden açmıyorsunuz? Dosyaları doğrulayabilirsiniz. Alternatif olarak başlat kısmına sabitleyerek açabilirsiniz.
1613632931499.png

Yeni konular

Geri
Yukarı