Çözüldü Windows arayüzünde yazılar görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

weaxny

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Nvidia GeForce RTX 4060ti 8gb, Intel Core i5 13400f, 16gb RAM, H610M DDR4 Anakart
İlk başta ders üzerinde iken Zoom'da yazıların gelmediğinin farkına vardım. Sonra görev yöneticisinde de aynı sorunun olduğunu gördüm. Hizmetlerde de aynı durum söz konusu.

Başka bir forumda CMD'ye kod girilmesi söyleniyordu.
Ama CMD açılıp 1 saniye durmadan kapanıyor.

Yanlışlıkla bir hizmeti durdurmuştum daha önceden. Onun ile alakalı olabilir mi?

Screenshot_147.png
Screenshot_148.png

Çözüm
Hocam tek çare var: Format!
Formatçılar şaşırtmıyor. Sürekli format, Harddisk'e zarar verebilir. Ayrıca Hizmetler uygulamasına girip, yandaki bilgiler ile Windows Yazı Tipi Önbelleği hizmetini yeniden başlatıp, bilgisayarı yeniden başlatınca sorun düzeldi. Her sorunun çözümü format değildir.
İlk başta ders üzerinde iken Zoom'da yazıların gelmediğinin farkına vardım. Sonra görev yöneticisinde de aynı sorunun olduğunu gördüm. Hizmetlerde de aynı durum söz konusu.

Başka bir forumda CMD'ye kod girilmesi söyleniyordu.
Ama CMD açılıp 1 saniye durmadan kapanıyor.

Yanlışlıkla bir hizmeti durdurmuştum daha önceden. Onun ile alakalı olabilir mi?

Eki Görüntüle 969115Eki Görüntüle 969118

Hocam yazı tipi önbelleği hizmetini mi durdurdunuz?

Yanlış bilgi
Hocam tek çare var: Format!
Formatçılar şaşırtmıyor. Sürekli format, Harddisk'e zarar verebilir. Ayrıca Hizmetler uygulamasına girip, yandaki bilgiler ile Windows Yazı Tipi Önbelleği hizmetini yeniden başlatıp, bilgisayarı yeniden başlatınca sorun düzeldi. Her sorunun çözümü format değildir.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı