Windows Ayarlar Mağaza Başlat Menüsü açılmıyor

Microsoft kendi sitesinde dediği şeyleri yaptım ancak şöyle bir hata aldım.

377264

Ne yapmalıyım?
Uzun süredir bilgisayar böyle, format atmayı da pek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Microsoft kendi sitesinde dediği şeyleri yaptım ancak şöyle bir hata aldım.

Eki Görüntüle 377264

Ne yapmalıyım?
Uzun süredir bilgisayar böyle, format atmayı da pek istemiyorum.
Çalıştır kısmına aşağıdakini yazın.
msconfig w/admin privileges
Açılan pencerede ön yükleme sekmesinden ön yükleme seçeneklerini seçin. Altındaki seçenekler aktif olduğunda güvenli ön yüklemeyi seçip ağ seçeneğini seçin ve uygula butonuna basın. Tekrar başlatın bilgisayarınızı.
Bilgisayarınız şifre sorarsa Windows 10 hesabınıza girdiğiniz Outlook, Hotmail şifrenizi girmelisiniz. Bu ekranda Windows 10 için oluşturduğunuz Pin veya şifreyi kabul etmeyecektir. Bu işlemlerden sonra bilgisayarınız yeniden başlayacak ve yukardaki işlemleri tekrar yaparak güvenli ön yükleme kısmını devre dışı bırakın. Bilgisayarınızı tekrar başlatın.

Çalıştır kısmına aşağıdakini yazın.
msconfig w/admin privileges
Açılan pencerede ön yükleme sekmesinden ön yükleme seçeneklerini seçin. Altındaki seçenekler aktif olduğunda güvenli ön yüklemeyi seçip ağ seçeneğini seçin ve uygula butonuna basın. Tekrar başlatın bilgisayarınızı.
Bilgisayarınız şifre sorarsa Windows 10 hesabınıza girdiğiniz Outlook, Hotmail şifrenizi girmelisiniz. Bu ekranda Windows 10 için oluşturduğunuz Pin veya şifreyi kabul etmeyecektir. Bu işlemlerden sonra bilgisayarınız yeniden başlayacak ve yukardaki işlemleri tekrar yaparak güvenli ön yükleme kısmını devre dışı bırakın. Bilgisayarınızı tekrar başlatın.
İlk işlemi yaptım yeniden başlatırken kardeşim kasanın restart tuşuna basmış, Bilgisayar açılmıyor sorun gidericiyi açıyor.Sorun gidericideki bütün herşeyi denedim hepside hata veriyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı