Çözüldü Windows başladığında fotoğraf çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sametx36

Femtopat
Daha fazla  
Ödev için yazı yazdım ve bunu klasörleyip attım ama o açtığım fotoğraf Windows'u her açtığımda karşıma çıkıyor. Acayip sinir bozucu fotoğrafı her yerden sildim ama nafile. Nasıl gidecek bu fotoğraf ve bir zaman sonra gidiyor. Her şey yüklendikten sonra.

Ekran Görüntüsü (99).png

Çözüm
Ödev için yazı yazdım ve bunu klasörleyip attım ama o açtığım fotoğraf Windows'u her açtığımda karşıma çıkıyor. Acayip sinir bozucu fotoğrafı her yerden sildim ama nafile. Nasıl gidecek bu fotoğraf ve bir zaman sonra gidiyor. Her şey yüklendikten sonra.

Eki Görüntüle 2062892
Hocam masaüstüne sağ tık yapın kişiselleştiri seçin ardından ayarlar açılacak oradan masaüstü arkaplanınızı seçin. Bu arkaplan gidecektir.

Bir şey soracağım. Her şey yüklendikten sonra derken ne demek istediniz?

Eki Görüntüle 2062892
Hocam masaüstüne sağ tık yapın kişiselleştiri seçin ardından ayarlar açılacak oradan masaüstü arkaplanınızı seçin. Bu arkaplan gidecektir.

Çözüm

Teşekkürler oldu. Çözüm olarak işaretliyorum.

Hocam masaüstüne sağ tık yapın kişiselleştiri seçin ardından ayarlar açılacak oradan masaüstü arkaplanınızı seçin. Bu arka plan gidecektir.

Kastettiğim şey, bilgisayar açıldıktan sonra programları açıncaki mavi dönen işaretti o bitinci wallpaper kendisini açıyor, o gidiyordu ama sorunum çözüldü teşekkürler yeniden.

Geri
Yukarı