Windows Başlangıç Menüsü Türkçeleştirme

Makaleler
36
Yer
Sakarya
dsafdsaf.jpg

Şuanlık sadece başlangıç menüsünde Türkçeleştirme yaptım, yarın birkaç yer daha Türkçeleştirip kullanılabilir hal alır :)

Bu arada ekleyeyim, Win 8.1 LIP paketlerinin Win 10'da kısmi uyumluluk sağlandığı bilgileri var. Denemek isteyen indirip denesin sonucu paylaşsın.

Evet yapabiliyorsun.
Şu yolu takip et;
Araç çubuğunda boş bir yere sağ tıkla, properties tıkla.
Start menü sekmesinde "Use the Start Menu instead of the Start Screen" yazan yerin tikini kaldır. Ok tıklayıp gelen uyarıya da onay verirsen metro ekranı gelir.

Eki Görüntüle 24868

Şuanlık sadece başlangıç menüsünde Türkçeleştirme yaptım, yarın birkaç yer daha Türkçeleştirip kullanılabilir hal alır :)

Bu arada ekleyeyim, Win 8.1 LIP paketlerinin Win 10'da kısmi uyumluluk sağlandığı bilgileri var. Denemek isteyen indirip denesin sonucu paylaşsın.
Türkçeleştirme nereden yapılıyor acaba yardımcı olur musunuz?

Türkçeleştirme nereden yapılıyor acaba yardımcı olur musunuz?
Manuel yaptığım için dosya atamıyorum dosya biçimi değişiyor. Resimli olarak veriyorum yerlerine göre girer klasör resimlerine göre değiştirdiğim klasör isimlerini değiştirirsin.

adsfas.jpg
asdas.jpg
asdsa.jpg
asdsad.jpg
dasfasd.jpg
fdewfdwef.jpg
sdfsdfsd.jpg
Untitled.jpg

Manuel yaptığım için dosya atamıyorum dosya biçimi değişiyor. Resimli olarak veriyorum yerlerine göre girer klasör resimlerine göre değiştirdiğim klasör isimlerini değiştirirsin.

Eki Görüntüle 24903 Eki Görüntüle 24904 Eki Görüntüle 24905 Eki Görüntüle 24906 Eki Görüntüle 24907 Eki Görüntüle 24908 Eki Görüntüle 24909 Eki Görüntüle 24910
Kardeşim sana zahmet bir de biliyorsan yazıları türkçeleştirme yerini versen ( refresh , personalisition vb. ).

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı