Çözüldü Windows başlangıç sesi değişmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Synth36

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar videodaki gibi yaptım. WAV dosyasına çevirdim ama açılışta Windows 7 sesi çalıyor. Nasıl düzeltebilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben şahsen denemedim ama sizin için araştırayım dedim. Bu sorunu birçok kişi yaşamış ve programla çözmüşler. Vermiş olduğunuz videonun yorumlarında bir kişi hangi programı kullanıp sorunu çözdüğünü söylemiş. O kişiden alıntı yapıyorum, bunu bir deneyin "winaero tweaker adlı programı indir kendi sitesinden onu kur sol tarafta aşağıda starup sound'u seç sonra çıkan ekranda replace startup sound a bas ortada zaten sonra koyacagin müziği seç tamama tıkla"
Ben şahsen denemedim ama sizin için araştırayım dedim. Bu sorunu birçok kişi yaşamış ve programla çözmüşler. Vermiş olduğunuz videonun yorumlarında bir kişi hangi programı kullanıp sorunu çözdüğünü söylemiş. O kişiden alıntı yapıyorum, bunu bir deneyin "winaero tweaker adlı programı indir kendi sitesinden onu kur sol tarafta aşağıda starup sound'u seç sonra çıkan ekranda replace startup sound a bas ortada zaten sonra koyacagin müziği seç tamama tıkla"

Çözüm
Ben şahsen denemedim ama sizin için araştırayım dedim. Bu sorunu birçok kişi yaşamış ve programla çözmüşler. Vermiş olduğunuz videonun yorumlarında bir kişi hangi programı kullanıp sorunu çözdüğünü söylemiş. O kişiden alıntı yapıyorum, bunu bir deneyin "winaero tweaker adlı programı indir kendi sitesinden onu kur sol tarafta aşağıda starup Sound'u seç sonra çıkan ekranda replace startup sound a bas ortada zaten sonra koyacagin müziği seç tamama tıkla"

Hocam şimdi gördüm çalıştı teşekkürler.

Geri
Yukarı