"Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi" hatası

Klaus Mikelson

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
512 GB
Ekran kartı
RTX 3060
İşlemci
AMD RYZEN 7 5800H
Merhaba,

Lenovo Ideapad Gaming 3 model laptopı 100 TL Windows deneme sürümü kurdurarak iki hafta önce satın aldım. Düne kadar bir sıkıntı yoktu. Steam ve Epic Games oyunları indirip kurdum oynadım. Resident Evil: Village ve GTA V fakat dün birden ağ bağlantım gitti. Wi-Fi işaretini göremedim internet kendiliğinden gitti. Telefonumun internetini bağlamak istedim ancak uçak modundan başka hiçbir şey gözükmüyordu. (Uçak modu kapalı) Aygıt yöneticisine bile giremedim ve hala da aygıt yöneticisine tıkladığımda giremiyorum. İnternet gittiğinde Aygıt Yöneticisi vs. bir sekmeye girmek istediğimde şöyle bir hata penceresi çıktı:

"Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi. Öğeye erişmek için gereken izniniz olmayabilir." Bu hata penceresinin başındaki konum/adres bilgisinde AMD Soft ile ilgili dosya/klasör uzantısı vardı. Hiçbir şey yapamayınca laptopı kapattım ve daha sonra baktığımda internet bağlantısı gelmişti fakat oyunları çalıştıramıyorum. Siyah ekran açılıp kapanıyor ve dediğim gibi hala aygıt yöneticisine giremiyorum. Ekran kartı ile alakalı olabilir düşüncesiyle NVIDIA güncelleştirmesi vardı ve sitesine kayıt olup güncellemek istediğimde kurulumda yine hata alıyorum. Aldığım hatalar ile ilgili görsel de aşağıdadır.

Bu sorun ne ile alakalı ve nasıl çözülür yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• resim.PNG
    resim.PNG
    321,5 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı