Windows Bluetooth cihazları görmüyor

NormalVatandas

Decipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Resimdeki gibi görünmüyor cihaz. Her cihazda görünüyor. Burada yok. Sürücüler güncel. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-02-09 180052.png
    Ekran görüntüsü 2023-02-09 180052.png
    9,8 KB · Görüntüleme: 37
Harici bluetooth cihazi alip takarsaniz duzelebilir.

Resimdeki gibi görünmüyor cihaz. Her cihazda görünüyor. Burada yok. Sürücüler güncel. Ne yapmalıyım?

Hocam Aygıt Yöneticisi'nden Bluetooth cihazı devre dışı bırakabilir hatta kaldırıp donanım değişikliklerini tara diyerek yeniden tanımlatabilirsiniz. Eski laptopumda Wi-Fi noktsasında benzer bir sorun yaşıyordum bu şekilde çözüyordum. Geçici oluyor tabii 3 4 günde bir tekrar etmem gerekiyordu. Brlki sizin de sorununuzu çözer.

Harici bluetooth cihazi alip takarsaniz duzelebilir.
Normalde görüyordu. Şuan olmuyor.

Hocam Aygıt Yöneticisi'nden Bluetooth cihazı devre dışı bırakabilir hatta kaldırıp donanım değişikliklerini tara diyerek yeniden tanımlatabilirsiniz. Eski laptopumda Wi-Fi noktsasında benzer bir sorun yaşıyordum bu şekilde çözüyordum. Geçici oluyor tabii 3 4 günde bir tekrar etmem gerekiyordu. Brlki sizin de sorununuzu çözer.
Hocam Bluetooth ile ilgili her şeyi sildim bir daha deniyorum.

Olmadı hocam halen görmüyor.

Geri
Yukarı