Windows Boot Manager görünmüyor

ArdaFRKN

Hectopat
Makaleler
7
Birkaç gün önce, laptopumun ekran panelinin kabloları koptuğu için RAM ve HDD'yi başka laptopa takmıştım. Daha sonra format flash belleği hazırlayıp Windows 10'a geçtim. Laptopu yeniden başlatınca "Reboot and Select proper Boot device or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key" şeklinde bir hata aldım. Boot ekranını açtım, sadece HDD ve CD'mi görüyorum. Ardından herhalde yanlış kurduğum düşüncesiyle Technopat'ın Windows 10 kurulum rehberini izledim ve uyguladım. Bu sırada boot ekranında flash belleğim takılıyken Windows Boot Manager'in geldiğini gördüm. 2. kurulumdan sonra flash belleği takıp açmayı denedim. Siyah ekranda farem yükleniyor simgesinde kalıyordu. Ne yapmam gerek arkadaşlar?

Not: Diğer HDD'nin sağlığı kötü olduğu için başka HDD taktım.

Konuyu açarken geri geldi fakat bu sefer de fare yükleme sekmesinde siyah ekran.

20220121_102619.jpg

20220121_102857.jpg

20220121_102920.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Birden çok sorun var gibi. Fare yükleme derken masaüstü gelirken siyah ekran geliyor sanırım. O ekranda sistemi birkaç defa güç tuşu ile zorla kapatın. Güvenli moda giirip ekran kartı sürücüsünü silin ve yeniden deneyin.

Birden çok sorun var gibi. Fare yükleme derken masaüstü gelirken siyah ekran geliyor sanırım. O ekranda sistemi birkaç defa güç tuşu ile zorla kapatın. Güvenli moda giirip ekran kartı sürücüsünü silin ve yeniden deneyin.
Evet, uzun süre bekledikten sonra kapatmıştım. Konuda belirtmemiştim, sürücüleri daha yüklemediğimden Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı var. Onu mu silmeliyim bu durumda?

Yeni konular

Geri
Yukarı