Windows Bu Aygıtı Durdurdu (Kod 43) hatası

Rewalt

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarım kasa. Diyelim ki kulaklık ve fareyi ön girişlere takıyorum mouse gidiyor veya klavye ile kulaklığı arkaya takıyorum kulaklıktan cızırtı geliyor ya da farklı kombinasyonlarla deniyorum ancak hepsinde bir sorun çıkıyor ya mouse gelip gidiyor ya da kendi kendine hareket ediyor ya da kulaklıktan cızırtı gelmeye başlıyor. Evrensel Seri Veri Yolu Denetleyicierinin hepsini tek tek güncelledim farenin ve kulaklığın driverlarını yükledim ve formatta attım ancak ne yaparsam yapayım hata devam ediyor forumlardaki çoğu çözümüde denedim ancak olmadı. Windows sağ olsun hala çektiriyor bize :). Şimdiden teşekkürler.

Sorunun yazılımsal bir türden olduğunu sanmıyorum, kasanın ön kısmında bulunan USB, güç tuşu vb. kablolarının gereken yere tam olarak oturduğundan emin misiniz? (Kasadan pek anlamam,laptop kullanıyorum aklıma sadece bu geldi)

Sorunun yazılımsal bir türden olduğunu sanmıyorum, kasanın ön kısmında bulunan USB, güç tuşu vb. kablolarının gereken yere tam olarak oturduğundan emin misiniz? (Kasadan pek anlamam,laptop kullanıyorum aklıma sadece bu geldi)
Eminim kral. Teşşekkürler yardımın için yinede bakacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı