Windows cihaza macOS kurulur mu?

Oflee

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Victus i7 13700H RTX3050 6 GB 32 GB RAM'li laptop a sahibim. Flutter ile mobil uygulama yapıyorum ve yaptığım uygulamaları aynı zamanda App Store'ye de koymak istiyorum ama internette MacBook şart diyorlar. Bunu Windows'lu cihazla yapamaz mıyım?

Arkadaşlar Victus i7 13700H RTX3050 6 GB 32 GB RAM'li laptop a sahibim. Flutter ile mobil uygulama yapıyorum ve yaptığım uygulamaları aynı zamanda App Store'ye de koymak istiyorum ama internette MacBook şart diyorlar. Bunu Windows'lu cihazla yapamaz mıyım?

AMD'ye macOS Mojave kurabiliyorsunuz diye biliyorum. NVIDIA desteği yok sanırım, araştırabilirsiniz.

Laptopunuzun işlemcisi ve ekran kartı desteklenmiyor maalesef. Bir şekilde kursanız bile donma ve kasma sorunları olacaktır.

Bazı yöntemlerle macOS kuruluyor evet.

Bilmediğiniz konulara cevap yazmayın.

Neden desteklemiyor? Son nesillerden birisi sonuçta.

Apple artık kendi işlemcilerini kullanmaya başladı. Ayrıca ekran kartınız için bir sürücü geliştirilmedi.

Açmayı denediğimde;
VM Adı: Macos
Failed to query SMC value from the host (VERR_INVALID_HANDLE).

Sonuç Kodu:E_FAIL (0X80004005)
Bileşen:ConsoleWrap
Arayüz:IConsole {6ac83d89-6ee7-4e33-8ae6-b257b2e81be8}
bu çıkıyor

Son düzenleyen: Moderatör:
açmayı denediğimde

VM Adı: Macos

Failed to query SMC value from the host (VERR_INVALID_HANDLE).

Sonuç Kodu:E_FAIL (0X80004005)
Bileşen:ConsoleWrap
Arayüz:IConsole {6ac83d89-6ee7-4e33-8ae6-b257b2e81be8}
bu çıkıyor

Virtualbox yerine VMWare kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı