Windows CMD ile etkinleştirme yazısını kaldırmak yasal mı?

furkanduman1

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. PC'ye temiz kurulum yaptım Windows 10. Windows'un sitesinden indirdim ve ürün anahtarım yok deyip kurdum. Bu konuları çok bilmiyorum. PC'yi açınca Windows etkinleştir yazısı çıkıyor ekranda. Bu nasıl geçer diye baktım YouTube videolarda CMD'ye kod yazıyorlar. Videodaki adam, "bu yöntem yasal ve güvenilir" diyor. Yapayım mı sizce güvenli mi emin olamadım? Bu tür kod yazmalı videolarda yorumlarda herkes oldu deyip teşekkür ediyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır senin cihazını KMSpico'ya bağlıyor ve senin bilgisayarına istediğini yapabiliyor diye duymuştum açtığım KMSpico adlı konulara bakabilirsin bilgi almak istiyorsan.

Bu işlem orijinal değildir. Sebebi ise komut istemi ile orijinal KMS sunucusu değiştirildiğinden dolayıdır. Evet, bu işlem sonunda bir etkinleştirme işlemi çıkar ama dijital lisans gibi kalıcı değildir, yani format atıldığın da Windows yine etkin olmayacaktır.

10tl ye satılan keyler gibi yasal değil. Normal kullanıcı olduğunuz için bir sorun olmaz. Eğer offline sunucuya bağlanıyorsa bir sorun olmaz.

Geri
Yukarı