Windows Defender açılmıyor

lolcuefe

Decapat
Daha fazla  
1650316210399.png

Windows Defender'ı açmaya çalıştığımda böyle bir sorunla karşılaştım birkaç çözüm denedim ama hiçbiri başarılı olmadı yardımcı olur musunuz?

Defender'e ne gerek var? Ne güzel kurtulmuşsunuz işte.
Modifiye bir kalıpla format attıysanız silinmiş olabilir.
Kaspersky Security Cloud, Panda Dome veya Avira Free kullanın. Bir antivirüs kurunca Defender bulunsa bile otomatikman devre dışı kalıyor.

Get-AppxPackage Microsoft.SecHealthUI -AllUsers | Reset-AppxPackage bu şekilde yazmayı deneyin tırnak işaretleri olmadan. Bende böyle düzelmişti

Eki Görüntüle 1364360

Windows Defender'ı açmaya çalıştığımda böyle bir sorunla karşılaştım birkaç çözüm denedim ama hiçbiri başarılı olmadı yardımcı olur musunuz?
Bende kendi bilgisayarımı Monster'ın teknik servisine mavi ekran nedeniyle gönderip geri aldıktan sonra başladı bu sorun. Monster'ın verdiği raporda SSD'İ değiştirip Windows'u yeniden kurduklarını yazmışlar. Şu ana kadar PC'de başka bir sorun veya mavi erkan almadım ama Defender aynı bu şekilde gitmiş. Bir çözüm bulabildiniz mı acaba?

Bende kendi bilgisayarımı Monster'ın teknik servisine mavi ekran nedeniyle gönderip geri aldıktan sonra başladı bu sorun. Monster'ın verdiği raporda SSD'i değiştirip Windows'u yeniden kurduklarını yazmışlar. Şu ana kadar PC'de başka bir sorun veya mavi ekran almadım ama Defender aynı bu şekilde gitmiş. Bir çözüm bulabildiniz mı acaba?

Temiz kurulum yapmayı (format atmayı) deneyin.

Bende kendi bilgisayarımı Monster'ın teknik servisine mavi ekran nedeniyle gönderip geri aldıktan sonra başladı bu sorun. Monster'ın verdiği raporda SSD'i değiştirip Windows'u yeniden kurduklarını yazmışlar. Şu ana kadar PC'de başka bir sorun veya mavi ekran almadım ama Defender aynı bu şekilde gitmiş. Bir çözüm bulabildiniz mı acaba?

Maalesef bulamadım.

Geri
Yukarı