Çözüldü Windows Defender Backdoor uyarısı yapıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Triantfolya

Hectopat
Oyun için kullandığım bilgisayarım sürekli olarak Backdoor bulduğu hakkında Windows Defender tarafından bildirim gönderiyor. Onun dışında herhangi bir anormal aktiviteyi ben gözlemleyemedim. Bildirimler gelmeden önce eminim ki sadece Steam'den bir oyun indirdim ve onun dışında hiçbir şey indirmedim. Onun dışında sürekli olarak harici bir anti virüs uygulamam da RAT yediğim konusunda beni uyarıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgisayar dondu nasıl anlatayım şu anda çözünürlükle oynuyor kasanın içinde eğer aşırı ısınırsa yanacak kırmızı ışık bulunuyor ve yanıp sönüyor. Bilgisayarı kapattım 87 derece diyor.

Artık bu durumda yapacak çok bir şey yok. Bu halde hiç kimseye bilgisayarınızda bulunan hiçbir dosyayı paylaşmayın.
Bilgisayar dondu nasıl anlatayım şu anda çözünürlükle oynuyor kasanın içinde eğer aşırı ısınırsa yanacak kırmızı ışık bulunuyor ve yanıp sönüyor. Bilgisayarı kapattım 87 derece diyor.

Artık bu durumda yapacak çok bir şey yok. Bu halde hiç kimseye bilgisayarınızda bulunan hiçbir dosyayı paylaşmayın.

Çözüm
Ram'dan duman geldi bittim ben bittim
Hocam siz bitmişsiniz. Bu halde nasıl antivirüs kuracaksın kim bilir? Eğer kurabildiysen antivirüsleri bir tarat. Olmaz ize Kaspersky rescue disk imajı ile kaldırırsınız zararlıyı. A-v kullanmamanın zararları umarım "antivirüsü adamlar kullanmaz" diyenler bu mesajı görür.

Hocam bu zararlı herhalde sistemi öldürüyor. Yeni sistem alman gerekebilir. Adal gibi YouTuber'ler bu yüzden sistemini değiştirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı