Windows Defender çalışmıyor

Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Meslek
Destek Uzmanı
Bir Türkçe yama indirdim. Daha sonra Windows Defender'in kapandığını fark ettim. Avast'ın ücretsiz sürümünü indirdim virüs temizliğini yaptım. Fakat hala Defender çalışmıyor. Ne yapmam lazım günlerdir çözüm arıyorum. İşletim sistemim Windows 11.
Ayrıca şu geri dönüşleri alıyorum:

Dosya Ekleri

• virus1.png
    virus1.png
    25,9 KB · Görüntüleme: 55
  • virus2.png
    virus2.png
    34,4 KB · Görüntüleme: 58
Asıl şaka sizmisiniz. Okudum anladım ve Avasti kaldırın dedim. Anlamanız için Avasti kaldır defender düzelir mi dwseydim

Bir Türkçe yama indirdim. Daha sonra Windows Defender'in kapandığını fark ettim. Avast'ın ücretsiz sürümünü indirdim virüs temizliğini yaptım. Fakat hala Defender çalışmıyor. Ne yapmam lazım günlerdir çözüm arıyorum. İşletim sistemim Windows 11.
Ayrıca şu geri dönüşleri alıyorum:

Defender Control ile açmayı dener misin?

Asıl şaka siz misiniz? Okudum anladım ve Avast'i kaldırın dedim. Anlamanız için Avast'i kaldır Defender düzelir mi dwseydim.

Asıl şaka sizsiniz galiba "daha sonra Windows Defender'in kapandığını fark ettim. Avast'ın ücretsiz sürümünü indirdim virüs temizliğini yaptım."

Burada ne yazdığını anlıyor musunuz acaba.

Defender Control ile açmayı dener misin?
Maalesef hocam olmadı.
Eğer Avast ile zararlıyı temizlediyseniz(bilgisayarınızda zararlı varsa Rehber: Windows Zararlı Yazılım Temizleme bu rehberi kullanabilirsiniz) ve ardından sildiyseniz Avast'ın kalıntıları kalmış olabilir. Avast Kaldırma Programı | Kaldırma İşlemleri İçin aswClear’ı İndir Bu linkten kaldırma Tool'unu indirebilirsiniz. Eğer bundan kaynaklı değilse Defender Control ile açmayı deneyin.
Denedim hocam sonuç aynı.

Dosya Ekleri

• virus3.png
    virus3.png
    72,9 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı