Windows Defender Düzeltme Tamamlanamadı

Agnes

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, içinde adware olan bir dosyayı indirdiğimden dolayı Windows Defender uyarı verdi, sonra onu sildi. Ben sonrasında tam tarama yaptırdım bir şey çıkmadı fakat koruma geçmişinde resimde de gördüğünüz gibi düzeltme tamamlanamadı diyor. Bunun için ne yapmam lazım?

Screenshot_7.png

Merhabalar, içinde adware olan bir dosyayı indirdiğimden dolayı Windows Defender uyarı verdi, sonra onu sildi. Ben sonrasında tam tarama yaptırdım bir şey çıkmadı fakat koruma geçmişinde resimde de gördüğünüz gibi düzeltme tamamlanamadı diyor. Bunun için ne yapmam lazım?

Eki Görüntüle 459068

Hocam merhaba. Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın bende 2-3 gün önce senin gibi bir olay yaşadım Defender'den uyarı geldi ve koruma geçmişine girdiğimde böyle gösteriyor etkilenen öğelerde böyle bir dosya yok ve böyle bir dosya indirmedim zaten koruma geçmişinden ne zaman silincek bu uyarı ve bir sakıncası var mı? @Murat5038

1624024948217.png

1624025320546.png

Hocam merhaba konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın bende 2-3 gün önce senin gibi bir olay yaşadım Defender'den uyarı geldi ve koruma geçmişine girdiğimde böyle gösteriyor etkilenen öğelerde böyle bir dosya yok ve böyle bir dosya indirmedim zaten koruma geçmişinden ne zaman silincek bu uyarı ve bir sakıncası var mı? @Murat5038
1624024948217.png
1624025320546.png

Telefondan bilgisayara bir dosya atmadım veya indirmedim güvenli olmayan bir siteye girdim böyle bir uyarı verdi sanırsam web tehditi algıladı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı