Çözüldü Windows Defender düzletme tamamlanamadı uyarısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EraY Dnz

Hectopat
Merhabalar herkese dün gece saat 23:26 da sağ altta Defender'den uyarı geldi tehdit bulundu diye sonra hızlı tarama yaptım sorun çıkamadı sabah koruma geçmişine girdim böyle bir mesaj vardı. Şu anda içim hiç rahat değil sizce şu anda virüs bilgisayarımda var mı yok mu?
1624024948217.png

Etkilenen öğelerden dediği yere girdim ve araştırdım andorid Update. APK falan diye bir dosya bulamadım.

şş.PNG

3. parti güvenlik uygulaması kullanmayı tercih etmiyorum o yüzden size sormak istedim düzletme tamamlanamadı başarısız diye gösteriyor ya virüs hala biligsayarımda mı şu anda.
Hızlı tarama yaptım şuanda
1624025318509.png

Dosya Ekleri

• 1624025320546.png
    1624025320546.png
    7,9 KB · Görüntüleme: 41
Çözüm
Android_update.apk dosyasını sildiyseniz sıkıntı yok. Defender ilgili dosyayı silemediğinden öyle uyarı veriyor.
Dediğim gibi farklı virüs programı kullanmaya çok içim rahat etmiyor o yüzden Defender tam tarama yapıyorum 1 saat 36 dakika sonra bitecek diye gösteriyor.

Şu anlık sorun görünmüyor, yine de imzamdan Hitman. Pro ile tarama yapın, zararlı bulmazsa sorun yoktur.
Android_update.apk dosyasını sildiyseniz sıkıntı yok. Defender ilgili dosyayı silemediğinden öyle uyarı veriyor.
Merhaba Defender tam tarama yapıyorum 1 saat 36 dakika sonra bitecek diye gösteriyor.
Android_update. APK dosyasını sildiyseniz sıkıntı yok. Defender ilgili dosyayı silemediğinden öyle uyarı veriyor.

Sorun şu bilgisayarıma hiç APK dosyası yüklemedim Android APK dosyası yüklemedim hiç.

Geri
Yukarı