Windows Defender güvenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

JaroxJamaica

Megapat
Makaleler
12
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi forumlar arkadaşlar. Ben Kis 2014 kullanıyordum ve lisansım kısa bir süre önce sona erdi. Bir süre virüs sistemi kurmak istemiyorum bilgisayarıma. Orjinal Win 8.1 kullanıyorum ve devamlı olarak güncelleme alıyorum. Windows Defender ne kadar güvenilir acaba? Bilgisayarımı emanet edebilir miyim Windows Defender'e? Ayrıca bununla beraber ne gibi önlemler alabilirim? Dediğim gibi bir kaç ay bu şekilde kullanmayı planlıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
@Ali Güngör @MF

:matrix:

Ben sistemimde AV kullanmıyorum, sadece defender var. 2 aydır böyle kullanıyorum sistemi. Ek olarak malwarebytes anti malware ile destekliyorum o kadar.

Yani Windows Defender güvenilir midir hocam? Benim AVG ile kötü anılarım çok fazla. Şimdi güvenemiyorum AVG'ye. Windows Defender ve Güvenlik duvarı yeterli gelir mi?

PC ile neler yaptığında önemli ve bilinçli bir kullanıcının bence korkmaması gerekir. AVG iyi bir AV değil zaten ve ücretsiz AV programlarına oldum olası sıcak bakmamışımdır. Defender bana göre yeterlidir diye düşünüyorum.

Zaten girdiğim siteler belirli başlı siteler. 1-2 ay idare etsin beni yeter. Sonra tekrar Kis satın alacağım. Comodo İnternet Sec. kursammı diye düşünüyorum. Türk yapımı ücretsiz bir virüs sistemi. Tavsiye eder misiniz?

Peki o halde. Defender'e güveneceğim bir kaç ay. Umarım sorun yaşamam. Konuyu kilitlerseniz sevinirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı