Windows Defender güvenlik duvarı açılmıyor

Efe Bingöl

Femtopat
Katılım
13 Nisan 2020
Mesajlar
7
Forza Horizon 4'ü Online oynamak için Windows güvenlik duvarına ihtiyacım vardı. Güvenlik duvarını açmaya çalışırken şu şekilde bir hata veriyor. Saatlerdir internette çözümüne bakıyorum ama sonuç yok. Şu an bilgisayarda kullandığım hesap yönetici hesabı olmasına rağmen veriyor bu hatayı. Çözümü nedir? Şimdiden teşekkür ederim.
 

Dosya Ekleri

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    37,2 KB · Görüntüleme: 24

Endless Kaan

Decapat
Katılım
26 Şubat 2020
Mesajlar
2.222
Makaleler
1
Çözümler
21
Yer
C:\Windows
Klavyenizden Windows tuşu ile beraber R tuşuna basınız. Çalıştır penceresine netplwiz yazıp Tamam' ı tıklayınız. Burada kendi hesabınızı seçip, yönetici yetkisi vermeniz gerekmektedir. Sonra oturumu kapatıp tekrar açın. (Not: Yönetici yetkisi varmış zaten. Eh işte hızlı okuyunca böyle oluyor. Özür dilerim)
Bu arada eskiden bendede öyle bir hata veriyordu yönetici olmama rağmen. Format atmaktan başka bir çarem kalmamıştı.
 
Artı -3 Eksi
KS
Efe Bingöl

Efe Bingöl

Femtopat
Katılım
13 Nisan 2020
Mesajlar
7
Klavyenizden Windows tuşu ile beraber r tuşuna basınız. Çalıştır penceresine netplwiz yazıp Tamam'ı tıklayınız. Burada kendi hesabınızı seçip, yönetici yetkisi vermeniz gerekmektedir. Sonra oturumu kapatıp tekrar açın. (not: Yönetici yetkisi varmış zaten. Eh işte hızlı okuyunca böyle oluyor. Özür dilerim)
Bu arada eskiden bende de öyle bir hata veriyordu yönetici olmama rağmen. Format atmaktan başka bir çarem kalmamıştı.

Anladım. Teşekkür ederim.
 

Nurdisina

Centipat
Katılım
28 Kasım 2020
Mesajlar
2.238
Makaleler
2
Çözümler
12
Yer
IC3PEAK
Aşağıdaki .exe dosyasını bilgisayarınıza kurup "etkinleştir" sekmesinden istediğinizi tikleyin ve şimdi uygulaya basın. Karşınıza çıkan uyarıdan Evet'e basın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.
 
Yukarı