"Windows Defender güvenlik duvarı bu uygulamanın bazı özelliklerini engelledi" uyarısı nedir?

Hellomyquestion

Decapat
1646910448482.png

Arkadaşlar güvenlik duvarı sürekli tarayıcımda ve Spotify uygulamasında böyle diyor. Bunun nedeni nedir? Ne yapmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Spotify orijinalse erişime izin verin, güvenlik duvarı böylece kural oluştursun ve bağlantıda sorun yaratmasın. Güvenlik duvarının bir zekası olduğunu da sanmıyorum, kural bazlı çalışan bir yapı. Program kurulurken kendini otomatikman güvenlik duvarında izin verilenler bölümüne ekler normalde, bu adım gerçekleşmemiş olmalı ki uyarı alıyorsunuz.

Spotify orijinalse erişime izin verin, güvenlik duvarı böylece kural oluştursun ve bağlantıda sorun yaratmasın. Güvenlik duvarının bir zekası olduğunu da sanmıyorum, kural bazlı çalışan bir yapı. Program kurulurken kendini otomatikman güvenlik duvarında izin verilenler bölümüne ekler normalde, bu adım gerçekleşmemiş olmalı ki uyarı alıyorsunuz.
Şey ama örneğin bugün Opera' da bir siteye girerken de aynı soruyu sordu, o yüzden anlam veremedim.

Geri
Yukarı