Windows Defender hacktool virüsleri buldu

Windows 10 Key kullanmadım Office programları için lisans aldım.
Dostlar şimdi virüs mü bulaşmış yoksa Windows Defender'ın fantezileri mi? Tam anlamadım da.
KS indirip tarat.

Dostlar şimdi virüs mü bulaşmış yoksa Windows Defender'ın fantezileri mi? Tam anlamadım da.

Virüs bulaşmamış, Windows Defender'in fantezileri sadece 3. yazılım olduğu için ve onun KMSpico'nun sunucusuna bağlandığınız için aktifleştirirken ondan böyle yapıyor, kendimde kullanıyorum bilgisayarımda bir yavaşlama olmadı eğer gözle görülür bir yavaşlama hissederseniz taratabilirsiniz.

Virüs bulaşmamış, Windows Defender'in fantezileri sadece 3. yazılım olduğu için ve onun KMSpico'nun sunucusuna bağlandığınız için aktifleştirirken ondan böyle yapıyor, kendimde kullanıyorum bilgisayarımda bir yavaşlama olmadı eğer gözle görülür bir yavaşlama hissederseniz taratabilirsiniz.

Yavaşlama şu anlık hissetmedim eğer hissedersem dediğinizi yaparım.

Legal kullanmıyorsun. Dediklerin verdiğin kanıtı boşa çıkarıyor. Sen kullanmasan da başka biri yüklemiş.
Office veya Windows bir şekilde illegal kullanıyorsun.

Windows lisanslı bende Office sıkıntı sadece Windows'a Key için para verdim yani.
Orasını ben bilmem sadece illegal MS ürünü kullanıyorsun diyorum. Tespit edilenleri kaldırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı