Rehber Windows Defender Kaldırma

Şunu da hatırlatayım: Windows Defender'ı sildikten sonra harici bir AV yazılımı yüklemeyecekseniz asla kaldırmanızı önermem. Çünkü sisteminizin kapısı olası tehditlere karşı tam açık olacaktır.
Silinmesi için zaten 2 sebep var 1-) ya tamamen av kullanmayacaklar. 2-) defender dışında kullanacak ve defenderın arka planda kafasına göre hareket etmesini istemeyenler (ben)

İlk olarak komut istemine C: yazdığımda sistem belirtilen yolu bulamıyor diyor. Oysa bilgisayarımda Program Files yolu ''C:\Program Files'' şeklinde.
Antimalware Service Executable hala etkin ama windows defender çalışmıyor şuan hiçbir şekilde. Defender Control ile kaldırayım desem karantinaya alınan dosyalara erişemiyorum, acayip bir durum oldu şuan :D
Del /f /s /q SecurityHealthHost.exe

Del /f /s /q SecurityHealthService.exe

Del /f /s /q SecurityHealthSystray.exe

Sanırım bir tek bunları silebildim.

İlk olarak komut istemine C: yazdığımda sistem belirtilen yolu bulamıyor diyor. Oysa bilgisayarımda Program Files yolu ''C:\Program Files'' şeklinde.
Antimalware Service Executable hala etkin ama windows defender çalışmıyor şuan hiçbir şekilde. Defender Control ile kaldırayım desem karantinaya alınan dosyalara erişemiyorum, acayip bir durum oldu şuan :D
Del /f /s /q SecurityHealthHost.exe

Del /f /s /q SecurityHealthService.exe

Del /f /s /q SecurityHealthSystray.exe

Sanırım bir tek bunları silebildim.
Sorunum kesme işaretini soldaki " tuşla değil de '' şeklinde yapmammış :D Cahillik başa bela, özür diliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı