Çözüldü Windows Defender kapatma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

karambyte

Kilopat
Merhabalar, Antimalware Service Executable kapatamıyorum. Windows Defender'i eski Windows 10 sürümünde kapatmıştım gerekli yolları izleyerek ancak 1909 kurdum ve aynı yolları deneyerek kapatmaya çalıştım fakat kapanmıyor, hala arka planda çalışıyor. Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

konuyu tam anlamadım galiba ben.
windows defender kapatmayı istemesi, yeni antivirus yüklediği için mi?
bende antivirus yüklenince defender otomatik kapanır, ondan dolayı sordum.

Merhabalar, Antimalware Service Executable kapatamıyorum. Windows Defender'i eski Windows 10 sürümünde kapatmıştım gerekli yolları izleyerek ancak 1909 kurdum ve aynı yolları deneyerek kapatmaya çalıştım fakat kapanmıyor, hala arka planda çalışıyor. Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Bu yöntemi denediniz mi?

https://www.howtogeek.com/howto/15788/how-to-uninstall-disable-and-remove-windows-defender.-also-how-turn-it-off/

@karambyte Gezginler.com üzerinde virüslü program olduğunu düşünmüyorum, virüs taraması yapılmış ve virüse rastlanmamış.

@karambyte sorun çözüldü mü?
Evet gezginlerden indirdim kapattı çok sağolun
Konuyu tam anlamadım galiba ben.
Windows Defender kapatmayı istemesi, yeni antivirus yüklediği için mi?
Bende antivirus yüklenince Defender otomatik kapanır, ondan dolayı sordum.

Ben virus prog istemiyorum ve Defender fazla RAM kullaniyor kapatıyordum hep ama yeni ISO yükledim kapatamadim ama şimdi program ile disable yapabildim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı