Windows Defender koruma geçmişi ayrıntıları gözükmüyor

SocialCyber

Centipat
Makaleler
18
Daha fazla  
Windows Defender'dan koruma geçmişine baktım ve ciddi ve yüksek yazıyordu çoğunda, önceden üstüne tıkladığımda hangi uygulama olduğunu gösteriyordu fakat şimdi üstüne tıkladığım zaman göstermiyor, ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (45).png
    Ekran Görüntüsü (45).png
    254,2 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu garip gureba programın yerini alması için Kaspersky Free kurun. 1 ay Plus lisansı da verecek size.

Ardından tam tarama yapın, herhangi bir virüs varsa bulunur, bu programın da yerini alır böylece, hem de PC'niz taranmış olur.

Sorununuza tam çözüm değil ama kimse yazmazsa bir şey, muhtemelen yazmayacak kimse çünkü defender'la pek ilgilenen yok diye biliyorum, işinize yarar en azından.

Bu garip gureba programın yerini alması için Kaspersky Free kurun. 1 ay Plus lisansı da verecek size.

Ardından tam tarama yapın, herhangi bir virüs varsa bulunur, bu programın da yerini alır böylece, hem de PC'niz taranmış olur.

Sorununuza tam çözüm değil ama kimse yazmazsa bir şey, muhtemelen yazmayacak kimse çünkü defender'la pek ilgilenen yok diye biliyorum, işinize yarar en azından.
Hocam denedim ama kurulum 6-7 saatte %99'a geldi,uzun süre bekledim bir türlü %100 olmadı

Geri
Yukarı