Windows Defender kullanılmazsa sorun olur mu?

Kivancso

Zeptopat
Daha fazla  
Windows Defender bilgisayarımda yok yardım eder misiniz? Windows Defender yok ama Malwarebytes, Kaspersky ve ESET kullanmaktayım.

Dosya Ekleri

• 1624541526605.png
    1624541526605.png
    44,3 KB · Görüntüleme: 56
  • 1624541555121.png
    1624541555121.png
    6 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
O kadar anti virüs programı kullanmanıza gerek yok Windows Defender gayet yeterli bir yazılım, üstüne sizde girdiğiniz sitelere ve indirdiğiniz dosyalara dikkat ederseniz hiç bir sorun yaşamazsınız.

O hata başka sorunlarda oluşturuyor. Ben de birkaç gün önce Windows 11 de aynı hatayı almıştım. Store ve tüm UWP uygulamaları açılmıyordu. Formatla düzeldi.

Windows Defender zaten bir antivirüs programı eğer sizin antivirüs programınız lisanslı değil ise bence Windows Defender kullanmanız en iyisi. Diğer antivirüslerde lisansa sahipseniz sorun olmaz Windows defender olmaması.
Saygılarımla

Defender yoksa üçüncü parti yazılım kullanabilirsiniz. Ancak üçünü birden kullanmayın gereksiz ağırlık. Malwarebytes ve ESET kalsın, Kaspersky kaldırın. Malwarebytes'ın koruma özelliklerini kapatın, tarama için kullanın sadece. ESET de standart ayarlarda açık kalsın.

O kadar anti virüs programı kullanmanıza gerek yok Windows Defender gayet yeterli bir yazılım, üstüne sizde girdiğiniz sitelere ve indirdiğiniz dosyalara dikkat ederseniz hiç bir sorun yaşamazsınız.
bende windows defender yok işte onu kullanmassam sorun olur mu?
Defender yoksa üçüncü parti yazılım kullanabilirsiniz. Ancak üçünü birden kullanmayın gereksiz ağırlık. Malwarebytes ve ESET kalsın, Kaspersky kaldırın. Malwarebytes'ın koruma özelliklerini kapatın, tarama için kullanın sadece. ESET de standart ayarlarda açık kalsın.
Benim bilgisayarım önceden çok büyük bir virüs geçirdi ve kurtarıcım Kaspersky dı ve bilgisayar yeni olduğundan antivirüs yoktu indirmeyide yasaklamıştı virüs ama kaspersky indirebildim kaspersky kullanmayı öneriyorum
izledim o yüzden Kaspersky ı seçtim :D

O zaman sadece bir tane antivirüs kullanmanızı tavsiye ederim. Bir taneden fazlasına gerek olmadığını düşünüyorum.

Geri
Yukarı