Windows Defender olmayan sisteme antivirüs önerisi

HaWlI KuLlANIcI

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi şu konu ile beraber birçok hizmeti ve Windows Defender'i kapattım (Windows Defender'i ağzına alan bir hizmet bile yok. Anında kapatırım onu da!) ve şimdi ne yapacağımı tam olarak bilmiyorum.
O konuda Bitdefender öneriliyor ancak Bitdefender'i kullanmak benim için çok zor.
Şimdi ben Comodo firewall diye hem güvenlik duvarı hem Kaspersky gibi bir antivirüs mü kullanmalıyım?
Yoksa Kaspersky'ın ücretsiz versiyonunda zaten bir firewall var mı?
Bu konular hakkında pek bilgim yok yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Ben Kaspersky kullanıyorum ESET'e geçtim hiç beğenmedim Bitdefender'e geçtim iyiydi ancak CPU kullanımı yüksekti bende Kaspersky'dan devam ediyorum ag saldirisi engelemde var

Windows Defender'ı neden kaldırdınız ki? Gayet ev kullanıcısı için güzel çalışıyor ve sistemi yormuyor.

Ben Kaspersky kullanıyorum ESET'e geçtim hiç beğenmedim Bitdefender'e geçtim iyiydi ancak CPU kullanımı yüksekti bende Kaspersky'dan devam ediyorum ag saldirisi engelemde var.

Hocam yazdığımı okudunuz mu?
Gayet ev kullanıcısı için güzel çalışıyor ve sistemi yormuyor.

Hocam sistemin tabiri caizse içinden geçiyor.
Kaspersky daha hafif (ya da benim sistemimde çok daha rahat çalışıyor) olmasına rağmen çok daha iyi bir koruma sağlıyor diye biliyorum.

Bir çok gereksiz hizmeti kapattım ve şu anda Windows 10'u HDD ile çok rahat bir şekilde kullanabiliyorum.
1 GB RAM tüketiyor, hiç pişman değilim :D

Hocam yazdığımı okudunuz mu?

Hocam sistemin tabiri caizse içinden geçiyor.
Kaspersky daha hafif (ya da benim sistemimde çok daha rahat çalışıyor) olmasına rağmen çok daha iyi bir koruma sağlıyor diye biliyorum.

Bir çok gereksiz hizmeti kapattım ve şu anda Windows 10'u HDD ile çok rahat bir şekilde kullanabiliyorum.
1 GB RAM tüketiyor, hiç pişman değilim :D
Son günclemelerle baya bi düzeltildi ama hala çok eksiği var bende kulanmıyorum

Avast kullanabilirsin.

Hocam onun içinde bir firewall var mı?
Ücretsiz versiyonunda var mı? (ya da ücretsiz versiyonu var mı :D)

Önceden kullanıyordum (ücretini verip) ancak sistemi çok fazla yorduğunu hatırlıyorum.
Açıkçası şu an önyargılıyım Avast'a karşı.

Geri
Yukarı