Windows Defender "PUADlManager:Win32/OfferCore" tespiti

Sıradan Adam

Zeptopat
Daha fazla  
Ben Plants vs Zombies oyununda hile yapmak için Cheat Engine7.3 indirmiştim tabii ki normal sitesinden. İndirdiğimde Windows Defender "Bilgisayarınızda Geçerli Tehdit Algılandı" uyarısını gönderdi. Sonra ben Cheat Engine'nin zaten virüs olduğunu ve bir şey olmayacağını bildiğim için boş verdim. Sonra bilgisayar bir kapandı, açıldı, dondu, durdu, arka plan yanıt vermedi gibi gibi. Bilgisayarımda virüs var mıdır? Windows Defender kullanıyorum.

saddsadsadwqd.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Plants vs Zombies oyununda hile yapmak için Cheat Engine7.3 indirmiştim tabii ki normal sitesinden. İndirdiğimde Windows Defender "bilgisayarınızda geçerli tehdit algılandı" uyarısını gönderdi. Sonra ben Cheat Engine'nin zaten virüs olduğunu ve bir şey olmayacağını bildiğim için boş verdim. Sonra bilgisayar bir kapandı, açıldı, dondu, durdu, arka plan yanıt vermedi gibi gibi. Bilgisayarımda virüs var mıdır? Windows Defender kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1280213

Selamlar bulabildiniz mi aynı sorun bende de var ZIP dosyası indi bu hatayı aldım.

Yüksek ihtimalle virüs yemişsiniz. Kimse kimseye kolay kolay bedava şeyler vermez. Kaspersky indirip taratın.

Zararlı yok Cheat Engine istenmeyen yazılım yani PUA, POİP olarak algılanıyor normaldir.
Vardır illaki ama format en etkilisi bu.

Değil.

Geri
Yukarı