Windows Defender "Sayfa kullanılamıyor"

emr0

Hectopat
Merhabalar, yaklaşık 1 aydır bu sorun var. Daha önceden Malwarebytes indirmiştim, daha sonradan kaldırmıştım. Kaldırdığımdan beri böyle. Sorunun ekran görüntüsü bu şekilde:

Screenshot_2.png

Windows Defender hizmetini sildiniz mi?
Ama hocam sfc/scannow gibi komutlarla geri yüklenmez mi acaba sonuçta sistem dosyasına girmiyor mu? (Merakımdan soruyoum)
@emr0 hocam şu linki bir deneyebilir misiniz? Eğer defender dosyaları bilgisayarda yoksa o zaman ne olacağını bilmiyorum. Bir antivirüs kullanırsanız belki geçebilir ama defender silindiyse nasıl olacak bilmiyorum

Son düzenleme:
Windows Defender hizmetini sildiniz mi?

Hocam hiç hatırlamıyorum ama Defender'in hiçbir dosyasını vb. silmedim.
Ama hocam sfc/scannow gibi komutlarla geri yüklenmez mi acaba sonuçta sistem dosyasına girmiyor mu? (merakımdan soruyoum)
@emr0 hocam şu linki bir deneyebilir misiniz? Eğer Defender dosyaları bilgisayarda yoksa o zaman ne olacağını bilmiyorum. Bir antivirüs kullanırsanız belki geçebilir ama Defender silindiyse nasıl olacak bilmiyorum.

Deniyorum.
Ama hocam sfc/scannow gibi komutlarla geri yüklenmez mi acaba sonuçta sistem dosyasına girmiyor mu? (merakımdan soruyoum)
@emr0 hocam şu linki bir deneyebilir misiniz? Eğer Defender dosyaları bilgisayarda yoksa o zaman ne olacağını bilmiyorum. Bir antivirüs kullanırsanız belki geçebilir ama Defender silindiyse nasıl olacak bilmiyorum.

Hocam daha önceden uygulamıştım bunları.

Hocam bir antivirüs kullanabilirsiniz bana göre daha iyi bir koruma sağlar ve bu sorunla uğraşmazsınız. Ama siz kullanmak istemez iseniz Defender'in size yettiğini düşünüyorsanız daha fazla bilgisi olan hocalarımızı etiketleyelim :). Kusura bakmayın bilgi ve tecrübem bu kadar :D

Geri
Yukarı