Windows Defender SmartScreen "Bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir"

Lexyyy

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar, bilgisayarımda Kaspersky kullanıyorum şu an aktif olarak ve virüs tespit etmedi. Malwarebytes ve Kaspersky hala bu hatayı veriyor. SFC /scannow yaptım olmadı,
Admin hesabına geçtim olmadı ve Regedit'den Windows Defender policies kısmını sildim hala olmuyor bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Kaspersky yapıyor olabilir mi? (SmartScreen'i açamıyorum.)
Windows 11.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu durumda Insider'a katılamazsınız diyor. KMS işlenmişse olabilir. OEM key almadıysanız, alıp deneyebilirsiniz. MAK key ile de sıkıntı olabilir. OEM veya Retail alın derim.

Tamam şu anda kaldırdım KMSpico'yu düzelir mi şuandan itibaren. (arkadaşın gönderdiği rehberde 120 dakika bekleyin yazıyor yani 120 dakika sonra düzelir mi?) Insider problemi, Windows Defender problemi düzelir mi hepsi yoksa format şart mı ona göre OEM key alıp hemen Windows'a yapıştıracağım ve OEM key için önerebileceğiniz site var mıdır nereden alabilirim?

Tamamdır hocam. Bekleyin, duruma göre yazarsınız. Key içinse konu açabilirsiniz.

Son düzenleme:
Anladım hocam. O zaman Key alıp format atmayı deneyin.

Anladım hocam. O zaman key alıp format atmayı deneyin.

Hocam bunun format atmadan yapmak için başka bir yolu var mı bilgisayarda bazı programlar var ve bir sürü yedek almam gerekli de tek çare format mıdır?
Ve hocam Windows'un kendi sıfırlamasını kullanarak sıfırlarsam kurtulur muyum yoksa USB bellek ile mi yapmam gerek bu işlemleri?

KMSPico değişik bir illet. Format atmadan kalkması zor. Rehberler var. Zaten deneme de yapmışsınız. En temizi USB ile format atmak.

KMSpico değişik bir illet. Format atmadan kalkması zor. Rehberler var. Zaten deneme de yapmışsınız. En temizi USB ile format atmak.

Hocam forumda başka bir yazıda bilgisayarı yeniden başlatın ürün anahtarı yeniden aktifleştirilirse bilgisayarı yapışmış demektir diye bilgisayarı yeniden başlattım ve hala ürün anahtarım yok ama sağ olsun kalıcı hasar vermiş sanırım sistemlerine neyse artık yapacak bir şey yok ilginiz için çok teşekkür ediyorum.
KMSpico değişik bir illet. Format atmadan kalkması zor. Rehberler var. Zaten deneme de yapmışsınız. En temizi USB ile format atmak.

Hocam internette bu arada çözümle ilgili dolaşırken nasıl çözüleceğini buldum sorunun teşekkür ediyorum yeniden bilgilerimi yedekledikten sonra bilgisayarı sıfırlayıp OEM key alacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı