Defender "Bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir" Sorunu

Contento

Kilopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar virüs kısmında sorun yaşıyorum, açıp kapatamıyorum. Fotolarda da görebilirsiniz.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarda birden fazla kullanıcı hesabı var ise ana hesap yöneticidir oradan kullandığın hesabı yönetici yaparak düzeltebilirsin. Eğer yoksa bilgisayarında virüs olabilir gibi geliyor bana.

Bilgisayarda birden fazla kullanıcı hesabı var ise ana hesap yöneticidir oradan kullandığın hesabı yönetici yaparak düzeltebilirsin. Eğer yoksa bilgisayarında virüs olabilir gibi geliyor bana.
Dostum virüs olabilir ya bilgisayardıma çünkü yönetici benim o ayarı da yapmayı da biliyorum virüs temizlemek için ne yapmam gerekir?

"Defender yetersizdir." uyarılarımıza rağmen hala daha Defender kullanmaya devam ederseniz bu tip hatalar almanız normal. Kaliteli bir AV kurup, veritabanlarını güncelledikten sonra tam tarama yapabilirsiniz. Kurduğunuz AV'yi kaldırmayın ki tekrar sorun olmasın. :)

Ben kendim ESET kullanıyorum arada CCleaner kullanıyorum. Sana önerim budur. İstersen 360 indirebilirsin ama bende tüm oyunları virüs diye silmişti.
CCleaner AV değildir. 360 ise Çin AV'si ve yanlış alarmları fazladır.

Ben yine de deniyeyim hepsiyle. Sağ ol.
Kaliteli bir AV ile tarama yapmak, kalitesiz birçok AV'yi kurmaktan daha iyidir. :)

Hangi antivirüs programını önerirsin?
Kaspersky yükleyebilirsiniz. Ayarlarıyla oynanmadığı sürece Defender'de yaşadığınız gibi problemler yaşanacağını düşünmüyorum. :)

"Defender yetersizdir." uyarılarımıza rağmen hala daha Defender kullanmaya devam ederseniz bu tip hatalar almanız normal. Kaliteli bir AV kurup, veritabanlarını güncelledikten sonra tam tarama yapabilirsiniz. Kurduğunuz AV'yi kaldırmayın ki tekrar sorun olmasın. :)

CCleaner AV değildir. 360 ise Çin AV'si ve yanlış alarmları fazladır.

Kaliteli bir AV ile tarama yapmak, kalitesiz birçok AV'yi kurmaktan daha iyidir. :)

Kaspersky yükleyebilirsiniz. Ayarlarıyla oynanmadığı sürece Defender'de yaşadığınız gibi problemler yaşanacağını düşünmüyorum. :)
Tamam anladım Windows'un güncellemesi var bende ondan dolayı olmuş olabilir mi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı