Windows Defender tarama problemi

AqsinAliyev

Centipat
Merhaba. Bugün Windows'da tarama yapmak istedim ancak 4-10 dosya taradıktan sonra bitti bildirisi geliyor. Ne tam tarama, ne hızlı tarama ne de çevrimdışı tarama dosyaları tarıyor. Ne yapmalıyım? Dosyaları silmemek için format atmıyorum. Teşekkürler.
Hiç bir kimse yardımcı olmadı. Yine kendim geri bildirim yaparak antivirüsü doğrudan dorğuya düzenledim. neyse bu siteye son girişim olsun.
Merhaba. Bugün Windows'da tarama yapmak istedim ancak 4-10 dosya taradıktan sonra bitti bildirisi geliyor. Ne tam tarama, ne hızlı tarama ne de çevrimdışı tarama dosyaları tarıyor. Ne yapmalıyım? Dosyaları silmemek için format atmıyorum. Teşekkürler.
Hiç bir kimse yardımcı olmadı. Yine kendim geri bildirim yaparak antivirüsü doğrudan dorğuya düzenledim. neyse bu siteye son girişim olsun.

Dosya Ekleri

• cxv.jpg
    cxv.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 121
  • indir.jpg
    indir.jpg
    22,5 KB · Görüntüleme: 114
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı