Windows Defender "Tehdit hizmeti durduruldu" uyarısı

sandy_00001

Centipat
Yer
120 GB'lık bir SSD.
Daha fazla  
Merhaba. 360 Total Security kullanıyorum ve Windows Defender'a bir bakasım geldi (Hissettim herhalde.) ve şöyle bir yazı gördüm. Sizce neden bu yazı var ve virüs bulaşmış olabilir mi? Korkuyorum biraz 😢.

resim_2021-02-28_141055.png

Merhaba. 360 Total Security kullanıyorum ve Windows Defender'a bir bakasım geldi (hissettim herhalde.) Ve şöyle bir yazı gördüm. Sizce neden bu yazı var ve virüs bulaşmış olabilir mi? Korkuyorum biraz 😢.

Eki Görüntüle 899689

Başka bir antivirüs açarsan Defender durdurulur. Ayrıca 360 Security yerine AVG, Kaspersky gibi yazılımlar öneririm.

Artı -1 Eksi
Bu yazı ile 360'ı kastetmiyor, 360'da sorun yoksa problem değil. Bununla beraber yine bir zararlının yapmış olma ihtimali var.

Saçma sapan uzatmışlar. Herhalde kullanılmadığı için kendini kapatmış.

Artı -3 Eksi
Bazen güncelleme yaptıktan sonra böyle olabiliyor. Yine de içiniz rahat değilse KIS ile tarama yapabilirsiniz.
Şimdi yeniden başlata tıkladım ve düzeldi. Son zamanlarda bir şey de indirmemiştim zaten. Temiz sanırım. Virüslerden korktuğum için telaşa kapıldım 🙂.
Kaspersky öneririm.
Hocam bi ara deneme sürümü yüklemiştim bilgisayar tarayıcıya girerken bile çok zorlanıyordu.

@acv ayıp oluyor ama herkese eksi atma yahu. :(

Şimdi yeniden başlata tıkladım ve düzeldi. Son zamanlarda bir şey de indirmemiştim zaten. Temiz sanırım. Virüslerden korktuğum için telaşa kapıldım 🙂.
Dediğim gibi, benim arkaşımda da aynısı olmuştu. Her yeniden başlattığında kapanıyordu. Virüs de yoktu ama. Bilmiyorum, belki de gerçekten virüs olabilir. Ancak diğer ihtimallere daha kuvvetli bakıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı