Çözüldü Windows Defender tehditleri silmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Deniz Gemici

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorunum resimde olduğu gibidir. Ne yapmam lazım? Eylemleri başlat diyorum yine silmiyor. Ekran resmi alamadım mecburen telefondan çektim.

IMG_20200923_131202.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bir de ek olarak internette araştırdım CMD'ye bir komut yazıyor işte ıp'nin sonunda 80 var ise trojan varmış diyor bu doğru mudur?
Böyle yöntemlere başvurmanıza gerek yok, en kesin yöntem AV kullanmaktır ki siz en sağlam AV'lerden Kaspersky'ı kullandınız ve sisteminiz temiz çıktı.
2 Virüs programı çakışmaz mı?
Malwarebytes'ı sadece tarama amaçlı kullanın, tarama sonrası kapatabilirsiniz.
Bir de ek olarak internette araştırdım CMD'ye bir komut yazıyor işte ıp'nin sonunda 80 var ise trojan varmış diyor bu doğru mudur?
Böyle yöntemlere başvurmanıza gerek yok, en kesin yöntem AV kullanmaktır ki siz en sağlam AV'lerden Kaspersky'ı kullandınız ve sisteminiz temiz çıktı.
2 Virüs programı çakışmaz mı?
Malwarebytes'ı sadece tarama amaçlı kullanın, tarama sonrası kapatabilirsiniz.

Çözüm
Zannetmem çünkü o komutu girdiğinde sayısız 80 portlu yazlımı gösteriyor alakası yok bence, komutu unuttum gerçi.

Netstat diye bir şey.
Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim sorunu çözdüm size de anlatayım C diskine girip görünümden gizli ögeleri aktif hale getiriyoruz sonra programdata ya giriyoruz oradan Microsoft klasörüne oradan Windows Defender klasörüne giriyoruz oradan scans klasörüne uyarı çıkarsa devama tıklıyoruz oradan history klasörüne oradan da service klasörüne girip bütün dosyaları siliyoruz silinmeyenler olursa onlar ile uğraşmayın iyi günler dilerim.

Son düzenleme:
Netstat diye bir şey.
Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim sorunu çözdüm size de anlatayım C diskine girip görünümden gizli ögeleri aktif hale getiriyoruz sonra programdata ya giriyoruz oradan Microsoft klasörüne oradan Windows Defender klasörüne giriyoruz oradan scans klasörüne uyarı çıkarsa devama tıklıyoruz oradan history klasörüne oradan da service klasörüne girip bütün dosyaları siliyoruz silinmeyenler olursa onlar ile uğraşmayın iyi günler dilerim.

Erişim reddedildi diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı